Retail
– oferta B2C

Wydawnictwo Winning Moves powstało z pasji do gier. Od lat 90. tworzymy i wprowadzamy do szerokiej dystrybucji gry planszowe, quizowe, karciane oraz puzzle. Nasze produkty można znaleźć w największych sieciach sprzedaży stacjonarnej i internetowej, sklepach specjalistycznych oraz w dyskontach. Jesteśmy jedynym licencjobiorcą marek takich jak MONOPOLY, TRIVIAL PURSUIT, ZGADNIJ KTO TO?, RISK i CLUEDO.

Tworzymy gry autorskie — TOP TRUMPS, TOP TRUMPS MATCH, TOP TRUMPS QUIZ, TOP TRUMPS BATTLE MAT, TOP PUZZLES oraz WHOT.

Z pasji do (pop)kultury wydajemy najlepsze gry licencyjne

Uwielbiamy pasjonatów. Niezależnie od tego, czy fascynują Cię popkulturowe uniwersa, klasyki kina, czy niszowe licencje — robimy gry z myślą o Tobie! Współpracujemy z największymi twórcami kultury, takimi jak Warner Bros, Disney, Universal, Lucasfilm, Marvel oraz Pixar. W swojej ofercie mamy produkty zarówno dedykowane dzieciom od 4. roku życia, jak i gry dla dojrzałych odbiorców. Nasze produkty mają przystępną mechanikę, są unikalne i dostępne dla każdego. Wydajemy tylko sprawdzone tytuły z dedykowaną licencji szatą graficzną, treścią oraz komponentami. Jesteśmy otwarci na różne trendy i potrzeby klientów. Skontaktuj się z nami, by poznać pełną ofertę.

Czarny koń, czyli gry autorskie i tematyczne

Oprócz gier licencyjnych, wydajemy autorskie gry tematyczne. Odpowiadamy na trendy i zapotrzebowania rynku, tworząc gry związane z zainteresowaniami odbiorców. Reagujemy na wydarzenia w świecie sportu, rozrywki i popkultury. Ważnym elementem naszego portfolio jest seria gier imprezowych Domówka. Zabawne pytania, ekscytujące rozgrywki i popkulturowy sznyt zostały świetnie przyjęte przez klientów. Najmłodsi polubili natomiast tematyczne quizy i gry karciane, które w zabawny sposób uczą nowych ciekawostek. Coraz większą popularność zyskują również produkty regionalne. Stworzyliśmy serię MONOPOLY, w ramach której powstają edycje gry poświęcone poszczególnym krajom. Wydajemy również edycje miejskie oraz regionalne, przy tworzeniu których współpracujemy z lokalnymi działaczami i instytucjami.

Wspieramy naszych dystrybutorów

Nasz zespół sprzedażowy do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Zarówno oferty, jak i działania posprzedażowe są dostosowane do potrzeb i zainteresowań grupy odbiorców dystrybutora. Dbamy tak samo o małych, jak i o dużych partnerów. Dostarczamy niezbędne materiały reklamowe i współpracujemy przy inicjatywach reklamowych. Realizujemy kampanie promocyjne w mediach tradycyjnych i digitalowych. Mamy najlepszych dystrybutorów w Polsce. Dołącz do tego grona, kontaktując się z działem sprzedaży.